Hills Kısırlaştırılmış Tavuklu Kedi Pouch Konservesi 85 Gr
Hills Kısırlaştırılmış Tavuklu Kedi Pouch Konservesi 85 Gr

Hills Kısırlaştırılmış Tavuklu Kedi Pouch Konservesi 85 Gr (100-0022.01)

İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺22,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺15,90(KDV Dahil)
Barkod : 052742194103

Saat 14:00'e Kadar verilen 200 tl Üzeri Siparişler Aynı Gün Ücretsiz Kargo.İstanbul içi Aynı Gün Teslim

:

​Hills Kısırlaştırılmış Tavuklu Kedi Pouch Konserve

Yetişkin kısırlaştırılmış kediler için tavuklu tam ve dengeli pouch kedi maması.

Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Pouch mama içerisinde özel sos içerisinde lezzetli taneciklere kedileriniz bayılacaktır.

Hills'in prensipleri ile Kısır kedi maması her poşette sağlıklı ve lifli içerik vitamin ve minerallerin tam kompozisyonudur.

Hill's Bağışıklık Desteği Formül (ISF): antioksidan ve vitamin benzersiz bir kombinasyonu bağışıklık sistemini güçlendirir.

C ve E vitaminleri yüksek oranlar ile uzun ve sağlıklı bir yaşam için hücre hasarı ve erken yaşlanmaya karşı koruma sağlar.

Artmış enerji yoğunluğu kedinizin metabolizmasını destekleyen, gıda büyük hacimlerde almaya gerek kalmadan yetişkin kedi enerji ihtiyaçlarını kapsayan formüldür.

Düşük tuz ve dengeli mineral içerikleri böbrek hasarı riskini azaltmak ve idrar yolu sağlığını desteklemek için tasarlanmıştır.

İçindekiler: Et ve hayvansal türevler, tahıllar, çeşitli şekerler, bitkisel protein özleri, bitkisel yan ürünler ve yan ürünleri, sıvı ve katı yağlar , mineraller , yumurta ve yumurta. İlave Katkılar:D3 vitamini( 210 IU / kg ), demir ( 36 mg / kg) , iyot  (0.7 mg / kg ), bakır  ( 7.7 mg / kg) , manganez ( 3.4 mg / kg ), çinko  (38 mg / kg) .

Günlük tüketim miktarı: 2.5 kg Kedi için 3-5 adet 4 kg Kedi için 4 adet önerilir. Bu öneriler hamilelik kilo artışı ve aktiviteye göre değişiklik gösterebilir.