Royal Canin German Shepherd Yetişkin Köpek Maması 11 Kg
Royal Canin German Shepherd Yetişkin Köpek Maması 11 Kg
Royal Canin German Shepherd Yetişkin Köpek Maması 11 Kg
Royal Canin German Shepherd Yetişkin Köpek Maması 11 Kg

Royal Canin German Shepherd Yetişkin Köpek Maması 11 Kg

Fiyat : ₺1.529,41(KDV Dahil)
Barkod : 3182550892759

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı

14:00'a Kadar Verilen Şiparişler Aynı Gün Kargo

300 TL Üzeri Şiparişler Ücretsiz Kargo

Royal Canın German Shepherd Yetişkin Köpek Maması

Her köpek ırkının ihtiyaçları birbirinden farklı olabilir.

Bu nedenle, köpek ırklarına özel sağlıklı beslenme sayfasında görmüş olduğunuz Royal Canin köpek mamaları, ırka özel ihtiyaçları karşılamaya yönelik geliştirilmiştir.

Sindirim Performans: İçeriğindeki yüksek sindirilebilir proteinler sayesinde, German Shepherd ırkı köpeklerin sindirim hassasiyetini dikkate alarak, sindirim sağlığını desteklemeye katkıda bulunur.

Özel seçilmis lifler, dengeli bağırsak florası olusumunu desteklerken, bağırsak fermantasyonunu sınırlandırır.

Sağlıklı Deri Tüy: Özel bileşimi ile derinin bariyer görevine destek olur ve EPA / DHA etkisi ile deri ve tüy sağlığını korumaya katkıda bulunur.

Kemik ve Eklem Sağlığı: Özel formül, sağlıklı kemik ve eklem yapısına destek olmaya ve ideal kiloyu korumaya yardımcıolur.

EPA ve DHA ile zenginleştirilmiştir.

İçindekiler: Pirinç, kurutulmuş kümes hayvanları eti, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat, mısır unu, bitkisel lifler, hidrolize hayvansal proteinler, mineraller, pancar küspesi, soya yağı, balık yağı, kurutulmuş hindistan cevizi yağı, hidrolize maya (mannan-oligo-sakkaritler kaynağı), hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar (glukozamin kaynağı), yeşil çay ve üzüm özleri (polifenoller kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı), hidrolize edilmiş kıkırdak (kondroitin kaynağı).

Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 24700 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Demir): 40 mg, E2 (Iyot): 2,8 mg, E4 (Bakır): 12 mg, E5 (Manganez): 53 mg, E6 (Çinko): 200 mg, E8 (Selenyum): 0,1 mg -

Teknolojik ilaveler: Pentasodyum trifosfat: 3 g - Koruyucular - Antioksidantlar.L.I.P.: çok yüksek asimilasyon özelliğinden dolayı seçilmiş protein.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR