Saat 14:00'a kadar verilen siparişler banka onayı alındıktan sonra aynı iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde  kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin petgıda.com'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firması

  • Aras Kargo Tarafından teslimatı yapılabilen Tüm Türkiye'ye gönderi yapılır.Aras Kargo Mobil Alan (Gelen kargoların haftanın belirli günleri teslim edilmek üzere götürüldüğü mevki ve yerleşim yerleridir ) ve Aras Kargo AT Dışı (Kargonun şubeden alıcı tarafından teslim alınması gereken adresler.AT Dışı adreslerde hiçbir şekilde aras kargo şubesi dışında teslimat yapılması mümkün değildir.Alıcının kargo şubesinden kimlik beyanıyla teslim alması gerekir.)Teslimat adresinin aras kargo Mobil Alan ve AT Dışı olması durumunda teslimat ile ilgili yaşanılan aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.Sipariş teslim adresi olarak verdiğiniz adresin Mobil Alan veya AT Dışı olma durumunu bulunduğunuz adreste aras kargo firmasından öğrenebilirsiniz.
 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR