Acana Siıngles Yorkshire Pork 2 Kg
Acana Siıngles Yorkshire Pork 2 Kg

Acana Siıngles Yorkshire Pork 2 Kg

Marka : Acana
Barkod : 064992572204

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı


16:00'ya Kadar Verilen Şiparişler Aynı Gün Kargo

 

350 TL Üzeri Şiparişler Ücretsiz Kargo

 

 

ACANA YORKSHIRE PORK TÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİN

Hayvansal protein olarak sadece Yorkshire domuzu içeren acana Yorkshire pork eşsiz limitli içeriği ile biyolojik olarak uygun bir köpek mamasıdır. sınırlı içeriğe sahip acana Yorkshire pork besleyici wholeprey oranlarında taze olarak gelen 50% Yorkshire domuzu içermektedir. eklemiş olduğumuz dondurularak kurutulmuş ciğer zor beğenenleri cezbederken, taze bal kabağı ve kabak içeriklerimiz de çözülebilir lif sağlayarak hassas mideleri rahatlatıyor. 
 
Ödüllü mutfaklarımızda Kanada’nın en iyi ve en taze içerikleriyle hazırlanan ACANA el üstünde tuttuğunuz köpeğinizi sağlıklı ve güçlü tutar. 
İçeriklerimizi okuyunca bizimle aynı fikirde olacağınızı düşünüyoruz!
 
İÇERİKLER
Taze Yorkshire domuzu (17%), domuz eti (17%), bütün yeşil bezelye, bütün kırmızı mercimek, taze domuz ciğeri (6%), taze kabak (4%),domuz yağı (%4) , Ayçiçek yağı, taze domuz böbreği (4%), bütün garbanzo nohutu,bütün yeşil mercimek, bütün sarı bezelye, kurutulmuş domuz kıkırdağı (2%), mercimek lifi, deniz yosunu (1,2%) (saf ve sürdürülebilir dha ve epa kaynağı), taze bal kabağı, kurtulmuş esmer su yosunu, dondurularak-kurutulmuş domuz ciğeri (0,1%), tuz, taze kızılcık, taze yaban mersini, radika kökü, zerdeçal kökü, devedikeni, dulavrat otu kökü, lavanta, hatmi kökü, kuşburnu. 
 
KÖPEĞİNİZ ÖZELDİR
ACANA’dan tüm ırk ve yaş evrelerindeki köpekler yararlanabilir. Aynı sizin gibi köpeğiniz de kendine hastır ve beslenme gereksinimleri çevreye, yaşa ve aktivitelerine göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tablo ihtiyaca göre ayarlanacak şekilde, bir başlangıç noktası sağlamaktadır. Köpeğinizi günde iki kez besleyiniz ve her zaman yanında temiz su bulundurunuz.
 

Kilogram
2 Kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR