Royal Canin Ageing +12 Yaşlı Kuru Kedi Maması 2 Kg
Royal Canin Ageing +12 Yaşlı Kuru Kedi Maması 2 Kg

Royal Canin Ageing +12 Yaşlı Kuru Kedi Maması 2 Kg

Barkod : 3182550786218

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı


16:00'ya Kadar Verilen Şiparişler Aynı Gün Kargo

 

350 TL Üzeri Şiparişler Ücretsiz Kargo

 

 

Royal Canin Ageing +12 Yaş Üzeri Kediler İçin Yaşlı Kuru Kedi Maması 2 Kg

 

Yaşlanan kediler genç hemcinslerinden farklı beslenme ihtiyaçlarına sahiptir; bu nedenle, bu ihtiyaçların karşılanmasını ve sürdürülmesini sağlamak için, kediniz yaşlandıkça diyetini değiştirmek önemlidir. ROYAL CANIN® Senior Aging 12+, 12 yaşın üzerindeki kediler için uygundur ve yaşlı kedilerinizin beslenme ihtiyaçları dikkate alınarak özel olarak formüle edilmiştir.

Bu mama, yaşlı kedinizin iştahını uyandırmaya yardımcı olan, çift katmanlı (dışı gevrek, içi yumuşak) son derece lezzetli bir kuru mama içerir. ROYAL CANIN® Senior Aging 12+, yaşlanma sürecinde kedileri destekleyen patentli bir antioksidan kompleksi içerir.

Ölçülü fosfor seviyesi sayesinde, ROYAL CANIN® Senior Aging 12+, yaşlı kedilerde oldukça önemli olan sağlıklı böbrek fonksiyonlarını desteklemeye yardımcı olur.

Her kedinin farklı tercihlerine hitap etmek için ROYAL CANIN® Senior Ageing 12+, lezzetli gravy veya jelly formunda da mevcuttur. Karıştırarak besleme uygularken, kedinizin uygun miktarda yaş ve kuru mama alıp maksimum faydayı elde ettiğinden emin olmak için besleme kılavuzumuzu uygulayın.

 

KOMPOZİSYON:

 

Bitkisel protein izolat*, pişirilmiş buğday unu, hayvansal yağlar, kurutulmuş kümes hayvanları proteinleri, pirinç, mısır, bitkisel lifler, hidrolize hayvansal proteinler, hindiba posası, mineraller, balık yağı, soya yağı, mayalar ve ilgili parçalar, domates (likopen kaynağı), frukto-oligo-sakkaritler, fsilyum kabuğu ve tohumları, hidrolize maya (mannan-oligo-sakkarit kaynağı), hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar (glukozamin kaynağı), hodan yağı, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı), hidrolize edilmiş kıkırdak (kondroitin kaynağı).

 

İLAVELER (her kg için):

 

Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 19000 IU, Vitamin D3: 700 IU, E1 (Demir): 37 mg, E2 (İyot): 3,7 mg, E4 (Bakır): 11 mg, E5 (Manganez): 48 mg, E6 (Çinko): 145 mg, E8 (Selenyum): 0,06 mg - Duyusal ilaveler: Çay özü (polifenoller kaynağı): 0,6 g - Koruyucular – Antioksidanlar

 

ANALİTİK BİLEŞENLERİ:

Protein: %30 - Yağ: %19 - Ham kül: %5,3 - Ham lifler: %4,4 - Fosfor: %0,6 - Her kg için: Omega 3 yağ asidi: 10,9 g - Likopen: 8 mg.
*L.I.P.: Çok yüksek sindirilebilirlik özelliğinden dolayı seçilmiş protein.


İştah artırma ; Bazı yaşlı kedilerde tat ve koku duyuları yaşla azalarak daha az gıda alımına yol açar. AGEING 12+ çiğnemesi kolay, çift yapılı ve oldukça lezzetli bir mamayla yaşlı kedinin iştahını artırmaya yardımcı olur.

 

Sağlıklı yaşlanma kompleksi ; Yaşlanma süreci boyunca vücut sistemlerini desteklemek üzere, likopen ve Omega-3 yağ asitleri de içeren patentli bir antioksidan kompleksi. *Fransa, patent N° EP1146870

Böbrek sağlığı ; Orta düzeydeki fosfor sayesinde sağlıklı böbrek fonksiyonunu desteklemeye yardımcı olur.

 

Üriner sistem sağlığı ; Yetişkin bir kedinin üriner sistem sağlığını korumaya yardımcı olmak üzere formüle edilmiştir.

Kilogram
2 Kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR